ІнтерСіті
Навчайся разом з "Моторною бджілкою"
18.08.2011
Дитячий навчально-розважальний центр "Моторна бджілка"
(ігровий лабіринт, святкування днів народжень, навчання)
огол
ошує запис:

1. на РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ (від 1 року до 3-х).
Неймовірно яскраві та цікаві заняття як для дітей так і для мам і татусів проводить досвідчений педагог-психолог Оксана Григул.
2.  на РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-4 РОКІВ.
Наші заняття - це цікаві та корисні ігри з професійними педагогами, спрямовані на розвиток уваги, пам'яті, моторики рук, а також загального розумового, фізичного та естетичного розвитку Ваших дітей.
3. на ПІДГОТОВКУ ДО ШКОЛИ (набір триває з вересня по лютий).
Заняття проводяться в ігровій формі професійними педагогами два рази на тиждень. Програма розроблена на основі базової програми підготовки до школи, затвердженої Міністерством освіти України "Я у світі". Ми навчимо Ваших дітей основам граматики та читання, розвинемо пам'ять та увагу, навчимо правильно говорити та чітко висловлювати власні думки, а також правилам поведінки в колективі. Тривалість занять три години.
4. у "КЛУБ МОЛОДИХ МАМ" (від 0 до 3-х років).
Наш клуб створений для молодих мам, що перебувають у декретній відпустці, і потребують "вилазок у світ". Тут матусі, разом із своєю малечею, зможуть відірвавшись від будених справ 2 рази на тиждень на протязі трьох годин цікаво і весело провести час в ігровій кімнаті, наповненій всім необхідним для комфортного перебування немовлят, зав'язати нові корисні знайомства з іншими людьми, поспілкуватися між собою, а також отримати професійну консультацію психолога та педіатра.
5. на БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПСИХОЛОГА (для дітей від 5 років).
Такі консультації включатимуть в себе: створення психо-емоційного портрету малюка, вивчення "проблемних зон" у поведінці дитини, поради батькам.
 
дитячо-спортивний майданчик на території Торгово-офісного центру "Інтерсіті"
12.08.2011
Компанія "Інтергал-Буд" спільно з парафією Різдва Пресвятої Богородиці та Львівською міською радою облаштували дитячо-спортивний майданчик на території Торгово-офісного центру "Інтерсіті" та церкви Пресвятої Богородиці. Новий куточок незабутніх вражень задовільнить враження найменших мешканців Сихова. Майданчик призначений для малечі віком від 3 до 12 років й поділяється на три зони. Перша зона - для дітей віком 3-6 років з гойдалками та каруселями. Другою зоною є футбольно-баскетбольний майданчик для дітей віком від 6 років з тенісним столами та тренажерами. Останньою, третьою зоною є прогулянковий майданчик для людей різного віку. Своєрідною "родзинкою" є комплекс "Бастіон" площею 150,0 кв.м. з різноманітною комбінацією гірок для підйому та спуску, який завдяки компанії "Інтергал-Буд", представлений вперше у Львові. Все обладнання сертифіковане у відповідності до стандартів якості ISO 9001.

 
Розважайся та навчайся разом з «МОТОРНОЮ БДЖІЛКОЮ»!
20.10.2010
 
Колектив дитячого навчального розважального центру «МОТОРНА БДЖІЛКА» радо повідомляє дітей та їх батьків про відкриття з 1 листопада 2010 року навчального напрямку діяльності. У зв’язку з цим запрошуємо усіх бажаючих долучитися до виховання нової генерації.

Чекаємо на Вас та Ваших діток у
торгового центрі «ІнтерСІТІ»
пр. Червоної Калини, 62-а, 3-й поверх

 
 
Танцювальна школа в ІнтерСІТІ
22.09.2010
З нагоди відкриття танцювальної школи в неділю  26 вересня у приміщенні торгового центру «Інтер СІТІ» пр. Червоної Калини, 62-а відбудуться показові виступи та майстер класи від відомого танцювального клубу «Едельвейс».
У програмі: спортивні бальні, сучасні танці, а також танець живота. Початок з 13 години.

Відтепер і Ви зможете набути або вдосконалити свою танцювальну майстерність .

Ласкаво запрошуємо в Інтер СІТІ.
 
<1234567>

Сторінка 7 з 7