Фотогалерея
Пасха 2014
Ми вітаємо перші кроки інформаційно-просвітницької кампанії щодо небезпек електронних відходів та відпрацьованих батарейок і у подальшому будемо всіляко сприяти та підтримувати цій ініціативі!
Приходь та принось разом із собою відпрацьовані батарейки!
 проспект Ч.Калини 62-а. т.232-79-65
Свято Миколая в Інтерсіті на Сихові
Улюблене багатьма свято Різдва Христова був би немислимий без тієї особливої атмосфери, яка   упереджає його : приготування подарунків, святкового столу і прикраси різдвяної ялинки надають святуособливий шарм, роблячи його улюбленим і довгоочікуваним. І тільки один день може відвернути головних \"споживачів\" святкової метушні -дітей - від нетерпіння і очікування. Це День СвятогоМиколая, день покровителя дітей і мандрівників.
Кузьма у торговому центрі Інтерсіті
Після зустрічі з пресою, яка відбулась у п'ятницю, Кузьма охоче роздавав автографи, фотографувався і прогулювався поверхами торгового центру.
Прес-конференція лідера групи „Скрябін” Кузьми
Прес-конференція лідера групи „Скрябін” Кузьми відбулась з представниками мас-медіа у п’ятницю, 6 березня, у торговому центрі «ІнтерСіті» за адресою: м. Львів, проспект Чорновола, 67 г у конференц-залі на 4 поверсі.
Акція Час робити подарунки
Відкривши торговий центр Інтер Сіті напередодні новорічних свят, запровадили акцію Час робити подарунки. І для діток впродовж місяця показували Новорічну казку. Маленька відьмочка та біле зайченя розповідали про свої пригоди. Артисти показували різні фокуси. Дивували дітей і екзотичні тварини.